Kısaca Soled

Yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edindik.

TASARRUFLU

VE YÜKSEK

ENERJİ İÇİN


DOĞRU ADRES

SOLED SOLAR, 2008 yılında gelişmeye açık bir şirket olarak kurulmuştur. Günün hızla değişen piyasa ve teknoloji koşullarına uyum sağlamak amacıyla led ayınlatma ve solar enerji sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 10 yıldan beri, dünya pazarının en önemli markaları ile çalışmaktadır. Bridgelux, Mean Well ve Inventronics gibi sektörde kendisini kanıtlamış firmaların ürünlerini kullanmaktadır. Led ve Solar aydınlatma konularında odaklanmış uzman ve deneyimli bir firmadır.

REKABETÇİ FİYATLAR
Müşterilerimize uzun ömürlü kalitesini dünya üzerinde kanıtlamış firmalar ile çalışarak en uygun ve garantili fiyatları sunuyoruz.
HIZLI TESLİMAT
Siparişlerinizi tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren planlamamıza dahil ederek bildirdiğimiz zamanda teslim ediyoruz. Müşteri isteği doğrultusunda güç ve renk değerleri ile hizmet veriyoruz.
SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS
Standart gereksinimler dışında, özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler de sağlamaktadır.

Bİ' KAHVE İÇMEYE BEKLERİZ

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için

color
http://www.soled.com.tr/wp-content/themes/skudo/
http://www.soled.com.tr/
#d63b33
style1
paged
Loading posts...
/home/soledcom/domains/soled.com.tr/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Enter your email here
off
off